Studio tańca Iskra w Galerii Malta będzie pierwszym ośrodkiem tej sieci w Wielkopolsce. Zajmie powierzchnię ponad 480 mkw. Zacznie działać  na początku 2013 roku.  Naukę tańca poprowadzą tam  tancerze i choreografowie, których pracę można było oglądać m.in. w najpopularniejszych tanecznych programach telewizyjnych jak You can dance czy Taniec z gwiazdami.

-Zależy nam na zapewnieniu naszym Klientom rekreacji na najwyższym poziomie. Zajęcia oferowane przez studio Iskra są przeznaczone zarówno dla osób, dla których taniec jest pasją i najlepszą formą spędzania wolnego czasu, jak i tych, dla których jest on sposobem na utrzymanie dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Co najważniejsze oferta studia obejmuje wszystkie grupy wiekowe – dzieci, młodzieży i dorosłych, mówi Tomasz Wojsz, dyrektor centrum.

Studio tańca Iskra oferuje zajęcia taneczne i fitnesowe dla wszystkich grup wiekowych. Wśród propozycji studia znajdą się lekcje baletu dla najmłodszych oraz szeroka gama tańców nowoczesnych z obszaru street dance m.in. hio-hop, locking, poping, crumping, break dance. W ramach zajęć łączących taniec z fitnessem studio zaprasza na m in. taniec brzucha oraz zumbę.  Udział w zajęciach jest możliwy na podstawie zapisów. W ofercie studia znajdą się m.in. całodniowe karnety Open pozwalające na uczestnictwo w dowolnie wybranych lekcjach.

Galeria Malta to największe centrum handlowo-rozrywkowe w zachodniej Polsce, którym zarządza firma Neinver. Trzykondygnacyjny kompleks ma  całkowitą powierzchnię 162 tys. mkw.Działa tam 160 sklepów oraz punkty usługowe, wielosalowe kino Multikino, liczne kawiarnie i restauracje.