elbfonds Development

W grudniu 2012 roku w obiekcie handlowym w Lubinie należącym do niemieckiej Grupy elbfonds został otwarty salon KIK. Sklep zajmuje powierzchnię około 400 mkw.

KiK to skrót od Kunde ist König, co oznacza Klient jest królem. Rozwijająca się sieć sklepów KiK oferuje tekstylia damskie, męskie i dziecięce w dobrej jakości i niskiej cenie. Uzupełnieniem asortymentu są upominki, zabawki, kosmetyki, akcesoria i artykuły domowe. Oferta towaru w korzystnych cenach skierowana jest przede wszystkim do rodzin z dziećmi, młodych mam, klientów chcących dokonać oszczędnego zakupu lub szukających okazji.

Obiekt handlowy w Lubinie, oddany do użytku w kwietniu 2011 roku, położony jest przy skrzyżowaniu ulic Leśnej i Wyszyńskiego, w sąsiedztwie jednego z największych osiedli mieszkaniowych w mieście– osiedla Przylesie. W pobliżu drogi krajowej E65 na Legnicę. Na powierzchni najmu około 1850 mkw. funkcjonuje tu już Polomarket, apteka oraz nowo otwarty KIK. W obiekcie pozostał do wynajęcia lokal o powierzchni 340 mkw.