Kolekcja firmy Dalia
Kolekcja firmy Dalia

Spółka Dalia, do której należy sieć sklepów z bielizną  tej samej marki otworzyła swój trzeci salon w centrum handlowym.  Obecnie salony Dalia w centrach handlowych znajdują się w takich miejscowościach jak Wrocław, Kraków oraz Bielsko-Biała. Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele marki, firma planuje w przyszłym roku otwarcie kolejnego salonu w galerii w Gliwicach.

Butiki z bielizną w centrach handlowych mierzą od 40 do 100 mkw. powierzchni. Produkty marki można także kupić za pośrednictwem sklepu internetowego pod adresem www.twojabielizna.pl należącego do spółki Dalia.

Wszystkie sklepy Dalia w centrach handlowych są otwierane przez spółkę. Ponadto produkty firmy dostępne są w ponad stu sklepach partnerskich w całej Polsce. Za ekspansję marki w kraju odpowiada Tomasz Włodarczyk.

Firma Dalia Włodarczyk spółka komandytowa produkuje ekskluzywną bieliznę damską od 1994 roku. Ceniona jest przez klientki za materiały dobrej jakości  oraz szeroką gamę rozmiarów staników (od  A do  M). Wszystkie produkty sprzedawane przez firmę są produkowane w Polsce.