Salon sieci Cipo&Baxx

W 2013 roku spółka Piotr i Paweł SA planuje uruchomić 100 sklep na terenie Polski. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 90 supermarketów. Firma w połowie grudnia br. otworzyła kolejne delikatesy w galerii handlowej. Tym razem w CH Alfa w Białymstoku.

Spółka Piotr i Paweł w 2011 roku zanotowała przychody na poziomie około 1,7 mld zł. W tym roku planuje poprawić swoje wyniki o ponad 200 mln zł, zbliżając się do 2 mld złotych przychodów.

Piotr i Paweł SA to poznańska spółka, która prowadzi sieć supermarketów. Sklepy zlokalizowane są w największych aglomeracjach i miastach średniej wielkości. Powierzchnia sprzedażowa supermarketów Piotr i Paweł wynosi 1,1 tys. mkw. Co miesiąc sklepy sieci odwiedza blisko 4 miliony klientów.

Od 2003 roku firma z prowadzi również sprzedaż internetową https://www.e-piotripawel.pl/. Obecnie funkcjonuje ona w 10 miastach. Firma w listopadzie uruchomił nowy projekt, nazwany  mobilny konsument, który umożliwia zakupy w sklepie internetowym wprost z ulicy. Zakupów przy pomocy smartfonów, wykorzystując QR kody i aplikację mobilną RockPay, na razie można dokonać tylko w Poznaniu.