Salon Suple Max
Salon Suple Max

Suple Max, to nowy najemca Centrum Handlowego Auchan w Sosnowcu. W salonie działającym od 15 grudnia 2012 roku oferowane są odżywki dla sportowców, suplementy diety – witaminy, minerały, preparaty chroniące stawy i preparaty odchudzające. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 33 mkw.

W sklepie Suple Max oferowane są produkty krajowych i zagranicznych producentów odżywek dla sportowców i ludzi aktywnych. W salonie można skorzystać także z konsultacji udzielanych przez specjalistów z dziedziny suplementacji.

Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec mieści się przy ulicy Zuzanny 20 w Sosnowcu. Do dyspozycji oddano ponad 60 sklepów. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe i obuwnicze. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Przy CH Auchan Sosnowiec mieszczą się hipermarket Auchan oraz stacja paliw. Obiekt został otwarty w 1999 roku.

Immochan to dział nieruchomości Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, inwestor, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 20 galeriami z tysiącem lokali o łącznej powierzchni najmu 149 tys. mkw. Największe z nich – liczące ponad 80 butików odzieżowych, punktów usługowych i restauracji – to Port Rumia Centrum Handlowe Auchan w Rumi oraz Park Handlowy Auchan Bielany we Wrocławiu.