Galeria Sfera
Galeria Sfera

Home&You, Dalia, Sizeer, Centro oraz Yves Enzo dołączyły do grona najemców Galerii Sfera w Bielsku-Białej. W pierwszym kwartale 2013 roku swój salon w centrum handlowym otworzy także Jysk. Nowi najemcy zajmą łącznie powierzchnię około 2 tys. mkw. Za proces rekomercjalizacji obiektu odpowiada zespół Jones Lang LaSalle.

– Cieszymy się z dużego zainteresowania projektem zarówno ze strony krajowych jak i międzynarodowych najemców. Wielu partnerów, z którymi prowadzimy rozmowy, podkreśla, że projekty działające, ze sprawdzonym potencjałem handlowym, są przedsięwzięciami, w których ryzyko inwestycyjne jest ograniczone, co sprzyja decyzjom dotyczącym wyboru powierzchni i nowym otwarciom – mówi Adam Kłos, konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych, Jones Lang LaSalle.

Galeria Sfera to obiekt zlokalizowany w centrum Bielska-Białej. Jego łączna powierzchnia najmu to ok. 51 tys. mkw. Łącznie w projekcie znajduje się ok. 250 punktów handlowo –usługowych oraz restauracji. Wśród najemców Galerii Sfera znajdują się m.in. takie marki jak C&A, Deichmann, H&M, Massimo Dutti, Reserved, Rossmann czy Zara. Parking pomieści 2,2 tys. samochodów. Inwestorem projektu jest Bielsko Business Center sp. z o.o.