Klub fitness
Klub fitness

Obecnie firma Pure Health And Fitness sp. z o.o. posiada w Polsce 31 klubów fitness. W rozmowie z redakcją Retailnet.pl przedstawiciele spółki potwierdzili, że w planach na 2013 rok jest otwarcie co najmniej trzech nowych placówek.

Kluby Pure Jatomi Fitness zostaną otwarte w: Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu, Galerii Szperk w Gdyni i oraz Centrum Handlowym Atrium Promenada w Warszawie.

Firma Pure Health And Fitness sp. z o.o. rozwija swoją sieć klubów także poza granicami kraju. Sieć Pure Jatomi Fitness posiada swoje siłownie w wielu krajach: 8 klubów w Turcji, 2 w Bułgarii, 4 w Rumunii, 4 w Czechach, 2 w Indonezji oraz 3 w Malezji.

Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele firmy, kluby należące do spółki mają bardzo różne powierzchnie zależnie od swojej lokalizacji. Firma jest w stanie dostosować swój klub do powierzchni lokalu oferowanego przez centrum handlowe. Pierwsza placówka spółki została otwarta w Polsce trzy lata temu.

Dla przykładu klub w Galerii Malta, który rozpoczął działalność 1 grudnia 2012 roku, zajął w obiekcie handlowym powierzchnię 2,5 tys. mkw. i zatrudnia 13 wykwalifikowanych trenerów. W ofercie poznańskiego Pure Jatomi Fitness znajdują się zajęcia wzmacniające, aerobowe oraz taneczne. Klubowicze mogą uczęszczać m.in. na stretching, latino, zumbę lub jogę,  ćwiczyć formę podczas stepu czy cyclingu oraz uczyć się samoobrony. Treningi odbywają się także indywidualnie.

Siłownie Pure oferują nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych i treningu cardio oraz najnowsze formy ogólnodostępnych zajęć grupowych. Dla firmy istotne jest to, by zajęcia odbywały się w przestronnych wnętrzach. W klubach sieci odbywają się ponadto eventy, wykłady trenerów, grupowe zajęcia cardio na siłowni, a także działają darmowe kawiarnie, kawiarenki internetowe oraz wypożyczalnie wideo. Klienci mogą też korzystać z solarium i sauny.