Salon Sizeer
Salon Sizeer

20 grudnia 2012 roku zostanie otwarty salon Sizeer Premium w CH Arkadia w Warszawie. Lokal zajmie 162 mkw. powierzchni, na której zostanie zamontowany Green Wall – wyróżnik charakteryzujący najnowsze sklepy sieci Sizeer w wersji premium.

Tym otwarciem, jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl, Grupa MIG podsumowuje rok 2012 i rozpoczyna pracę nad kolejnymi projektami w 2013 roku – również w koncepcji Premium. Obecnie  Sizeer – multibrandowa sieć, oferująca odzież i obuwie z kategorii sportstyle i lifestyle – ma 67 salonów zlokalizowanych w całej Polsce.

– Praca nad koncepcją Premium trwa od końca 2010 roku. Dzięki strategii, którą konsekwentnie realizujemy poprzez nowe otwarcia i wdrażamy – poprzez remonty istniejących salonów – utrzymujemy swoją pozycję i jesteśmy największą siecią multibrandową w kraju – mówi Katarzyna Kamińska-Nobis dyrektor Departamentu Administracji i Najmu MIG. Sizeer Premium to inwestycja, która się opłaca.

W opinii zarządu sieci, niestandardowy wystrój salonów zwraca uwagę nie tylko klientów, ale również partnerów biznesowych. W salonie Sizeer Premium w Arkadii zostanie zamontowany Green Wall – czyli zielona ściana, złożona z tropikalnych roślin. W Sizeer to nie tylko element wystroju, ale także ekspozytor na produkty-ikony.

– Green Wall to nowinka. Pierwszy Green Wall pokazaliśmy w marcu 2012 w salonie w Manufakturze w Łodzi – i był to strzał w dziesiątkę. Zieloną ścianę w tym roku udało się także zamontować w nowym salonie Sizeer Premium w Galerii Rzeszów oraz wyremontowanym salonie w Galerii Łódzkiej – dodaje Katarzyna Kamińska-Nobis.

W salonie Sizeer są obecne produkty takich marek, jak Nike, adidas, Reebok, Lacoste, Converse, Timberland, Helly Hansen, Puma, Ecco, New Era, Confront. Na wiosnę sieć planuje wprowadzenie kolejnych brandów. Sizeer Premium oferuje dedykowane kolekcje i limitowane linie, które nie są dostępne gdzie indziej. Są to tzw. produkty ikony Reebok, unikatowe modele marki Jordan czy SMU (produkty na wyłączność).

Właścicielem salonów Sizeer jest Marketing Investment Group – wyłączny dystrybutor marek Timberland, Umbro, linii obuwniczej Lacoste w Polsce, New Era, Lotto, Head, Confront, Feewear, a także właściciel sieci  50 style oraz centrum B2B Pro-Game.