Galeria Korona Kielce
Galeria Korona Kielce

Przedstawiciele Galerii Korona Kielce w rozmowie z redakcją Retailnet.pl potwierdzili, że w najbliższych dniach poszerzy się oferta gastronomiczna centrum handlowego. Do grona najemców dołączy restauracja sieci Sphinx. Nowy lokal gastronomiczny zajmie powierzchnię około 200 mkw.

W pierwszych dniach grudnia w Galerii Korona Kielce otwarto salon jednego z największych najemców – sieci odzieżowej H&M. Sklep został zlokalizowany na dwóch kondygnacjach i zajął powierzchnię łącznie 1,5 tys. mkw. Jest to największy salon tej marki w mieście. Obie kondygnacje połączone zostały ruchomymi schodami oraz windą.

Jak udało się ustalić redakcji Retailnet.pl H&M nie zamknął listy najemców galerii. Obecnie kieleckie centrum handlowe skomercjalizowane jest na poziomie 93 procent. Jak zapowiadają przedstawiciele galerii procent ten  zmniejszy się po otwarciu restauracji Sphinx.

Galeria Korona Kilece oferuje swoim klientom salony: Zara, Reserved, Royal Collection, Bershka, House, Massimo Dutti, Solar, Vistula, Bytom, Oysho, Orsay, Pull&Bear, Camaieu, Tommy Hilfiger, List Roma, Stefanel, Triumph, Caterina, Pepe Jeans, Mohito, Stradivarius, Palmers. Łącznie w obiekcie na trzech poziomach, na powierzchni blisko 37 tys. metrów kwadratowych znajduje się około 160 lokali handlowo-usługowych. Inwestorem Galerii Korona Kielce jest spółka Libra Project.