CH Atrium Promenada
CH Atrium Promenada

Około 1,5 tys. mkw. w warszawskiej galerii handlowej Atrium Promenada zajmie centrum medyczne Enel-Med. Będzie to siódma placówka firmy w Warszawie i trzecia w centrum handlowym w tym mieście. Przychodnia zostanie uruchomiona w 2014 roku.

– Przy komercjalizacji naszych centrów dbamy nie tylko o dobór najpopularniejszych na polskim rynku marek handlowych, ale również o różnorodność usług, czego dowodzi umowa najmu w Atrium Promenada podpisana z Centrum Medycznym Enel-Med – mówi Katarzyna Cyz, CEO Atrium Poland Real Estate Management. – Centra handlowe są coraz popularniejszą lokalizacją tego typu usług, zarówno ze względu na dostępność dla potencjalnych pacjentów, dogodne parkingi, jak i dzięki potencjałowi galerii, który obejmuje, w tym przypadku, nawet 2 miliony mieszkańców Warszawy i ościennych miejscowości.

Enel-Med w Atrium Promenada będzie 13. placówką spółki w Polsce, a siódmą w Warszawie. Centrum medyczne zajmie 1,5 tys. mkw. powierzchni, na 6 piętrze galerii. Oferować będzie kompleksową opiekę medyczną, zarówno w zakresie podstawowej, jak i specjalistycznej opieki ambulatoryjnej, włączając w to opiekę stomatologiczną i rehabilitację.

– Stały wzrost przychodów spółki związany jest ze wzrostem liczby klientów, zarówno abonamentowych, komercyjnych, jak i ubezpieczeniowych. Zależy nam na zachowaniu dostępności oferowanych usług oraz wysokich standardów leczenia pacjentów, dlatego też zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnej przychodni w Warszawie – mówi Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego Enel-Med.

Atrium Promenada ma ponad 53 tys. mkw. powierzchni handlowej, z czego 11,5 tys. mkw. to powierzchnia biurowa. W zasięgu oddziaływania galerii znajduje się ponad 2 mln mieszkańców Warszawy i okolicznych miejscowości. Oferta centrum to 180 sklepów i lokali usługowych

Centrum Medyczne Enel-Med SA istnieje od 1993 roku. Obecnie na sieć medyczną składa się kilkaset placówek medycznych w całej Polsce.