Ptak Outlet

Zarząd Centrum Targowego Ptak SA ostatnio podpisał kolejne umowy najmu lokali w Ptak Outlet. Tym samym do grona najemców centrum outletowego dołączyła firma odzieżowa Solar Company SA, Bialcon oraz obuwnicza Zebra.

Ponadto od 28 grudnia 2012 roku rozpoczął się okres wyprzedaży. Najemcy Ptak Outlet zaoferowali klientom doskonałą ofertę cenową. Niektóre sklepy obniżyły ceny nawet o 90 proc.

Marka Solar założona została w 1989 roku i jest jednym z najpopularniejszych na rynku polskim producentów oferujących odzież damską. W ramach sieci działa 235 sklepów, z czego 197 funkcjonuje w Polsce. Sklep firmowy Solar w Ptak Outlet zajmie powierzchnię około 160 mkw.

Firma Bialcon została założona w 1992 roku przez Barbarę Chwesiuk, która jest również jej główną projektantką. Obecnie posiada 60 salonów firmowych w całej Polsce. W ofercie można odnaleźć zarówno stroje wieczorowe i biurowe jak i odzież casual. Salon  outletowy Bialcon zacznie działać od lutego 2013 roku.

Zebra to ogólnopolska sieć sklepów obuwniczych, działająca od 1989 roku. W salonach Zebra można znaleźć obuwie damskie i męskie najlepszych marek krajowych i zagranicznych.

Ptak Outlet ma 33 tys. mkw. powierzchni handlowej, docelowo pomieści 140 sklepów oferujących produkty światowych marek w fabrycznych cenach. Oferta Ptak Outlet to produkty tańsze od 30 do 90 proc. w porównaniu z cenami w sklepach regularnych. Obiekt jest czynny codziennie od 9 do 21 siedem dni w tygodniu.