Galeria Słoneczna

Spółka LPP SA otworzy w Galerii Słonecznej w Radomiu salon nowej marki Sinsay. Zamierza też rozbudować istniejące sklepy w obiekcie. Sinsay to najnowszy brand w portfelu LPP, którego pierwsze sklepy otwarte zostaną 1 marca 2013 roku.

– Nasze marki – Reserved, Mohito, Cropp Town i House – cieszą się ogromną popularnością wśród klientów Galerii Słonecznej. Jesteśmy tu od samego początku – od otwarcia tego największego w regionie centrum handlowego – w kwietniu 2011 roku. Przez ten czas mieliśmy okazję przekonać się o potencjale tego miejsca. Jesteśmy przekonani, że młodzi mieszkańcy Radomia i okolic docenią również naszą nową markę – Sinsay – mówi Robert Madej, przedstawiciel LPP odpowiedzialny za ekspansję.

– Jedną z podstawowych zasad strategii LPP SA są działania mające na celu wzmacnianie pozycji marek na rynku. Planujemy więc również rozwijać nasze brandy, funkcjonujące już w Galerii Słonecznej. Salon House zyska dodatkową powierzchnię. Natomiast salon Mohito zostanie przeniesiony na parter, do ponad dwukrotnie większego lokalu – dodaje Robert Madej.

Galeria Słoneczna w Radomiu należy do AIG/Lincoln Polska. Powierzchnia najmu tego centrum handlowego to 42 tys. mkw. Parking  może pomieścić 1,2 tys. samochodów.

Galeria Słoneczna mieści się w samym centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego. W radomskim centrum handlowym mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, Home&You, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.