Salon La Mania
Salon La Mania, DH Renoma

Firma La Mania sp. z o.o. zdecydowała się otworzyć czwarty salon z odzieżą damską w galerii handlowej. Nowy butik znajdzie się w Centrum Handlowym Klif Gdynia i zostanie otwarty w środę 9 stycznia 2013 roku.

Sklep w Gdyńskim centrum zajmie powierzchnię 130 mkw. i znajdzie się na pierwszym piętrze. Obecnie w kraju działają trzy sklepy La Mania: w Warszawie (Galeria Mokotów), sklep w Katowicach (CH Silesia City Center) oraz placówka we Wrocławiu (Dom Handlowy Renoma).

Spółka La Mania została założona w 2010 roku przez businesswoman, Joannę Przetakiewicz i wypracowała sobie szybko silną pozycję na polskim rynku. Marka realizuje jednocześnie strategię międzynarodowej ekspansji – w roku 2012 kolekcja La Manii zadebiutowała w prestiżowym domu handlowym Harrods w Londynie oraz Excelsior w Mediolanie.

La Mania oferuje ekskluzywną odzież dla kobiet wykonaną z najlepszych gatunków tkanin, a także dodatki tj. szale, apaszki czy paski.

Centrum Handlowe Klif Gdynia oferuje niemal 150 sklepów, butików i punktów usługowych, znajdujących się na powierzchni 30 tys. mkw. W obiekcie znajduje się wiele ekskluzywnych marek, wśród których są m.in.: Tru Trussardi, Deni Cler Milano, LiuJo, MaxMara, Pennyblack, Stefanel czy Pierre Cardin. W Klifie Gdynia dostępne są również produkty ze średniej półki cenowej, m.in.: Simple czy Solar oraz marek takich jak Zara, Marks&Spencer, New Look, H&M, KaphhAhl, Cubus oraz Reserved. Klienci mają do dyspozycji 1200 miejsc parkingowych.