Wizualizacja CH HopStop w Radomiu
Wizualizacja CH HopStop w Radomiu

– Dysponujemy atrakcyjnymi gruntami z potencjałem handlowym i dynamicznie pozyskujemy kolejne. Specjalizujemy się w budowaniu centrów handlowych typu convenience w strategicznych punktach miast. Zaletą naszych dokonań jest funkcjonalność architektury, wzorowa dostępność komunikacyjna, wygodne parkingi, a w konsekwencji komfort zakupów – mówi Piotr Wasilewski, dyrektor do spraw komercjalizacji w Katharsis Development.

Obecnie Katharsis Development – firma deweloperska obsługująca inwestycje w sektorze komercyjnym, przygotowuje projekty centrów handlowych pod nazwą HopStop w Radomiu, Siedlcach, Zamościu oraz w warszawskiej Falenicy. Obiekt w Siedlcach będzie miał 11,8 tys. mkw., w Falenicy ok. 7 tys. mkw., w Zamościu 7, 8 tys. mkw., a w Radomiu 1,7 tys. mkw.

HopStop to sieć centrów handlowych typu convenience. Obiekty realizowane przez Katharsis Development będą pełniły funkcje komunikacyjne i usługowo-handlowe a także będą dysponowały stacjami benzynowymi oraz myjniami bezdotykowymi. Wśród najemców znajdą się firmy z branży spożywczej, drogeryjnej, RTV i AGD, odzieżowej i obuwniczej. Ofertę uzupełnią sieci usługowe i gastronomiczne.

– Po rozmowach, które prowadzimy z przyszłymi najemcami obiektów HopStop jestem pewien, że obraliśmy właściwy kierunek rozwoju – dodaje Piotr Wasilewski.