Sklep Badura w Galerii Rzeszów

Spółka Badura SA, właściciel salonów obuwniczych planuje rozszerzyć sieć o 15 nowych punktów handlowych w 2013 roku – powiedział redakcji Retailnet.pl Rafał Nowak, dyrektor handlowy ds. rozwoju w Badura SA.

– Ostatnio uruchomiliśmy salon w Galerii Łódzkiej. Kolejne otwarcie zaplanowaliśmy na 10 lutego br. w Galerii Krakowskiej. To będzie 30. salon sieci Badura, który zajmie lokal o powierzchni 70 mkw. Ponadto mamy już podpisaną umowę najmu lokalu w Poznań City Center (pow. 116 mkw.) oraz Galerii Katowickiej (85 mkw.). Cały czas prowadzimy rozmowy z właścicielami centrów handlowych. Interesują nas przede wszystkim lokalizacje w istniejących galeriach, jak Arkadia, Mokotów (Warszawa), Bałtycka (Gdańsk) – dodał Rafał Nowak.

W 2012 roku spółka otworzyła kilka nowych salonów Badura w centrach handlowych m.in. w Galerii Korona Kielce (65 mkw.), w Galerii Rzeszów (pow. 80 mkw.), w Galerii Łódzkiej.

Spółka Badura SA powstała w 1982 roku i zajmuje się produkcją i sprzedażą obuwia. Wyroby spółki są sprzedawane zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 29 salonów własnych. Produkty marki Badura można także kupić za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego, który funkcjonuje od 2011 roku http://sklep.badura.pl/.

Spółka przede wszystkim otwiera salony w galeriach i centrach handlowych, a także przy głównych ulicach. Preferowana powierzchnia dla sklepów marki Badura to 80-100 mkw.