Marek Ciunowicz, BNP Paribas Real Estate
Marek Ciunowicz, BNP Paribas Real Estate

Marek Ciunowicz dołączył do BNP Paribas Real Estate obejmując stanowisko szefa działu doradztwa. Będzie odpowiedzialny za rozwój zespołu i usług oraz za wspieranie obecnych klientów i pozyskiwanie nowych zarówno najemców jak i właścicieli nieruchomości.

Marek Ciunowicz posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce. Przed objęciem nowego stanowiska, swoją wiedzę zdobywał pracując jako partner Colliers Polska.

Objęcie stanowiska szefa działu doradztwa przez Marka Ciunowicza jest kolejnym krokiem w kierunku rozwoju firmy.

– Ta zmiana w naszej organizacji obrazuje ciągły rozwój BNP Paribas Real Estate w Polsce, firmy która chce działać jeszcze lepiej i szybciej. Bez wątpienia Marek Ciunowicz wniesie wiele do naszego zespołu doradczego i pomoże utrzymać nam wysokie standardy usług na polskim rynku – twierdzi Philippe Mer, Head of Territories for Central and Eastern Europe, CEO Poland.

Marek Ciunowicz ma doświadczenie na rynku nieruchomości, szczególnie w sektorze usług BPO. Wcześniej pracował przy kluczowych projektach nie tylko w Warszawie, ale także w wielu innych miastach w całej Polsce.