Outlet Park Szczecin
Outlet Park Szczecin

W Outlet Park Szczecin otwarto sklep marki Pako Lorente oferujący odzież dla eleganckich mężczyzn. Wkrótce otwarty zostanie lokal Stile Unico, który uzupełni ofertę usługową. Stile Unico to ogólnopolska sieć ekskluzywnych salonów fryzjersko-kosmetycznych.

Jak informuje Echo Investment, inwestycja na szczecińskim Prawobrzeżu cieszy się ogromnym zainteresowaniem – w ciągu dwóch miesięcy od otwarcia odwiedziło ją ponad 460 tysięcy klientów.

– Cieszymy się, że nasz pierwszy projekt outletowy został tak dobrze przyjęty zarówno przez najemców, jak i klientów. To duży sukces z punktu widzenia komercjalizacji – obiekt wynajęty jest obecnie w 96 proc., a w ofercie znajdziemy m.in. tak znaczące marki, jak Reserved, Nike, Adidas, Reebok, Puma, Tommy Hilfiger. Pozwala to nam planować kolejne tego typu inwestycje w innych częściach Polski – mówi Jarosław Tutaj, senior leasing manager w Echo Investment.

Echo Investment SA zrealizowało 100 projektów  o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. w kilkudziesięciu miastach Polski. Spółka poza Polską prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie. W swoim portfolio Echo Investment posiada ponad 20 wybudowanych centrów handlowych.