Salon Reserved
Salon Reserved

Największa polska grupa odzieżowa LPP prowadzi zaawansowane prace związane z otwarciem sklepu internetowego swojej flagowej marki Reserved. Dariusz Pachla, wiceprezes zarządu LPP SA potwierdza, że e-sklep brandu zostanie otwarty w pierwszym kwartale 2013 roku.

– Sklep internetowy Reserved będzie działał na nowoczesnej, rozwiniętej technologicznie platformie. Zostanie on otwarty już w marcu tego roku – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Dariusz Pachla, wiceprezes zarządu LPP SA. – Do końca 2013 roku marki LPP będą posiadać swoje sklepy internetowe działające na tej samej platformie co Reserved. Platforma będzie więc obsługiwać też istniejące już sklepy internetowe marek House i Cropp.

Wiceprezes zarządu spółki LPP zapowiedział, że do końca roku rozpocznie działalność także sklep online nowej marki grupy – Sinsay.

– Nie możemy jeszcze mówić o dokładnej dacie otwarcia sklepu internetowego Sinsay, ale to również będzie miało miejsce do końca 2013 roku. Na pewno nie zbiegnie się to w czasie z otwarciem sklepów stacjonarnych, które będą działać już w marcu tego roku – dodaje Dariusz Pachla.

Na dzień 30 września 2012 roku sieć detaliczna LPP liczyła: 330 salonów Reserved, 282 Cropp, 242 House oraz 139 Mohito.