Leszek Marchewka Menadżer Ekspansji w Dziale Nieruchomości i Inwestycji Tesco Polska
Leszek Marchewka Menadżer Ekspansji

Na skutek reorganizacji Działu Inwestycji i Nieruchomości Tesco Polska, stanowisko menadżera ekspansji odpowiedzialnego za rozwój hipermarketów i compact hipermarketów objął Leszek Marchewka, a regionalnymi menadżerami zajmującymi się rozwojem sieci supermarketów zostali Konrad Borzęcki i Maciej Maziarz.

Leszek Marchewka został Menadżerem Ekspansji – Hipermarketów i Compact Hipermarketów w Dziale Nieruchomości i Inwestycji Tesco Polska. Karierę w Tesco rozpoczął w 2004 roku realizując strategie rozwoju firmy we wszystkich formatach. Przed dołączeniem do Tesco, przez 4 lata zdobywał doświadczenie na rynku nieruchomości będąc odpowiedzialnym za rozwój sieci w Intermarche.

Konrad Borzęcki został Regionalnym Menadżerem ds. Ekspansji – Supermarkety (obszar Polski Północnej) w Dziale Nieruchomości i Inwestycji Tesco Polska. Od 2010 r. zajmuje się rozwojem nieruchomości w zakresie supermarketów. Swoje 12-letnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości zdobywał pracując kolejno w Jeronimo Martins Dystrybucja Polska SA, Carrefour Polska oraz Multi Development Polska.

Maciej Maziarz został Regionalnym Menadżerem ds. Ekspansji – Supermarkety (obszar Polski Południowej) w Dziale Nieruchomości i Inwestycji Tesco Polska. Z Tesco związany jest od 2006 r., swoją karierę rozpoczął od stanowiska Kierownika ds. Ekspansji w regionie krakowskim. Przed dołączeniem do Tesco Polska, spędził 4 lata w PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie, gdzie realizował zadania związane z gospodarowaniem nieruchomościami spółki.