CH Europa Centralna
CH Europa Centralna

4F oraz Mountain Warehouse – marki sportowe sprzedające odzież i akcesoria – otworzą swoje sklepy w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach.

– Jesteśmy zadowoleni, że mamy tak wspaniałych najemców w naszym Centrum Handlowym. 4 F już cieszy się dużą popularnością w Polsce, natomiast Mountain Warehouse jest liderem na rynku w Wielkiej Brytanii. Lokal w Europie Centralnej będzie pierwszym regularnym sklepem tej marki w Polsce – mówi Peter Evans , Leasing Manager, Helical Poland.

4F to polska firma  produkująca wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Najemca otworzy sklep o powierzchni około 160 mkw.

Mountain Warehouse- założony w 1997 roku , posiada obecnie 150 sklepów w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Ooferuje odzież i sprzęt outdoorowy. Najemca otworzy sklep o powierzchni około 254 mkw.

Centrum Handlowe Europa Centralna to kompleks łączący galerię oraz park handlowy. Całkowita powierzchnia kompleksu zajmuje 27 ha. Inwestycja powstająca przy skrzyżowaniu autostrad A1 i A4 na Śląsku, jest realizowana w formie spółki joint-venture pomiędzy firmami Helical Poland i Standard Life Investments.

Europa Centralna będzie jednym z dominujących Centrów Handlowych w regionie. Wartość inwestycji przekracza 150 milionów euro. Centrum jest wynajęte w około 90 proc., a wśród najemców znajdują się takie marki jak m.in.: Castorama, Tesco Extra, Saturn, Jula, Jysk, RTVEuroAGD, Ski Team, Bershka, Stradivarius, Smyk, Reserved, Cropp, House, Mohito, New Yorker, Takko, H&M, City Sport, Cubus, Lindex, Empik, CCC, Solar, Promod, Home&You, Kakadu, Douglas, Super-Pharm, Rossmann, Apart, Yes oraz McDonald’s. Planowany termin otwarcia obiektu to I kwartał 2013 roku.