Galeria Wisła w Płocku
Galeria Wisła w Płocku

Marki Solar oraz Lancerto to kolejni najemcy, którzy zdecydowali się przedłużyć umowy najmu w Galerii Wisła, płockim centrum handlowym należącym do Caelum Development.

Obie umowy to kolejne 180 mkw. w ramach procesu przedłużania 5-letnich umów najmu, które stanowią ok. 30 proc. wszystkich umów w Galerii Wisła.

Solar pozostanie w obiekcie co najmniej do końca listopada 2018 roku, Lancerto zaś – do listopada 2023 roku. Galeria Wisła pozostaje jedynym centrum handlowym w Płocku, które posiada w swej strukturze salony obu tych sieci.

Solar, jak poinformował zarząd galerii, doskonale wpisuje się  w koncept obiektu, który oferuje klientom zróżnicowaną ofertę. Lokal tej polskiej marki modowej znajduje się na poziomie 1 i zajmuje powierzchnię blisko 90 mkw.

Na tym samym poziomie pozostanie salon sieci Lancerto, operujący na powierzchni 90 mkw. Oferta marki wzbogaca tenant-mix Galerii Wisła o odzież kierowaną do klientów ceniących klasyczny dress-code.

Galeria Wisła to pierwsze centrum handlowe w Płocku. Obiekt mieści się w środku największej dzielnicy Płocka – Podolszycach. Całkowita strefa oddziaływania obejmująca swoim zasięgiem teren oddalony o maksymalnie 30 minut jazdy samochodem to 203 tys. potencjalnych klientów.

W portfolio inwestycji Caelum znajdują się oprócz Galerii Wisła w Płocku także m.in.: CH Nova Park (Gorzów Wielkopolski), Galeria Askana (Gorzów Wielkopolski), Galeria Młyńska (Racibórz) oraz Wratislavia Center (Wrocław).