Atrium Gama
Atrium Gama

Sklep Ray Obuwie zmienia swoją lokalizację w centrum handlowym Atrium Gama w Radomiu i z początkiem lutego 2013 roku przenosi się do większego lokalu. W marcu galeria wzbogaci się również o Salon Fryzjerski Paryż.

Ray Obuwie zaprezentuje swoją ofertę na nowej powierzchni zajmującej ponad 132 mkw. Jest to marka, która stawia na modne wzornictwo i dobrą jakość za atrakcyjną cenę. Obecnie na terenie Polski sieć posiada ponad 100 sklepów obuwniczych.

Z kolei nowy Salon Fryzjerski Paryż zajmie powierzchnię 37 mkw. i zaoferuje swoim klientkom usługi fryzjerskie oraz profesjonalną stylizację paznokci. Salon będzie pracował na produktach marki L’Oreal oraz Montibello.

Powierzchnia handlowa Atrium Gama wynosi 15 tys. mkw. Wśród kluczowych najemców centrum znajdują się m.in.: market budowlany OBI, salony: Takko, Pepco, 5-10-15 i CCC, drogeria Rossmann.

W związku z przynależnością do portfolio Atrium Poland Real Estate Management, centrum handlowe przy ul. Mireckiego 14 oficjalnie nazywa się Atrium Gama.

W Polsce Atrium posiada 21 działających centrów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą  m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.