Salon Ochnik

W związku z dynamicznym rozwojem sieci Ochnik – Arkadiusz Konarski, dyrektor ds. rozwoju salonów firmowych będzie obecny podczas marcowej edycji Shopping Center Forum 2013. Firma Ochnik, która jest właścicielem sklepów z odzieżą i galanterią skórzaną w pierwszej połowie roku uruchomi dwa nowe punkty w galeriach handlowych (w Factory Warszawa Annopol i CH Galaxy Szczecin). Kolejne cztery sklepy ruszą w drugiej połowie 2013 roku m.in. w CH Wzgórze w Gdyni, Galerii Amber w Kaliszu i CH Felicity w Lublinie.

W 2013 roku Ochnik będzie również modernizował swoje salony w centrach handlowych. – Na przykład w Galerii Sfera w Bielsku Białej, gdzie oprócz zmiany aranżacji salonu nastąpi jego relokacja. W nowym lokalu zajmiemy powierzchnię 100 mkw. Obecny salon ma 80 mkw. Ponadto kończą się nam umowy najmu w kilku galeriach handlowych m.in. w Focus Mall Bydgoszcz i Zielona Góra, CH Karolinka, CH Pogoria, czy CH Jantar. Dlatego już prowadzimy rozmowy związane z projektowanym przedłużeniem funkcjonowania tych lokali – powiedział Arkadiusz Konarski, dyrektor ds. rozwoju salonów firmowych Ochnik sp. zo.o.

Firma w zeszłym roku uruchomiła trzy salony, w tym pierwszy w Niemczech w centrum handlowym Lohr Center Koblenz

Ochnik sp. z o.o. została utworzona w 1989 roku. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 65 salonów firmowych o powierzchni od 60 do 90 mkw. Produkty marki Ochnik można także kupić za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego , który funkcjonuje od 2009 roku.

Shopping Center Forum 2013 Spring Edition odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum bierze udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.