Wizualizacja Galerii S
Wizualizacja Galerii S

Jednym z obiektów prezentowanych podczas Shopping Center Forum 2013 Spring Edition będzie Galeria S, którą w Siedlcach buduje Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Według zapowiedzi inwestora centrum handlowe ma być gotowe jeszcze w tym roku.

– Podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2013 jednym z projektów prezentowanych przez naszą firmę będzie Galeria S w Siedlcach. Budowa obiektu przebiega zgodnie z planem. Głównymi, a zarazem największymi najemcami Galerii S są 2-poziomowy sklep sieci H&M oraz cała grupa LPP ze wszystkimi swoimi markami. W galerii znajdzie się więc 2-poziomowy salon Reserved oraz sklepy Cropp, House, Mohito, Sinsey i Home&You. Grupa LPP podpisała umowy najmu na łączną powierzchnię około 3500 metrów kwadratowych – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Konstanty Strus, właściciel firmy PB Konstanty Strus.

Inwestor posiada podpisane umowy najmu także z wieloma innymi markami znanymi zarówno w Polsce, jak i za granicą.

– W Galerii S znajdzie się również supermarket Stokrotka, kino Helios oraz wiele innych sklepów renomowanych marek. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na czwarty kwartał 2013 roku – dodaje Konstanty Strus.

Galeria S będzie jednym z kilkudziesięciu projektów prezentowanych na konferencji Shopping Center Forum 2013 Spring Edition, która odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum bierze udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.

Galeria S powstaje w Siedlcach u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wojskowej. Będzie ona zintegrowana z istniejącą galerią, a także z zabytkowym budynkiem banku. Całkowita powierzchnia najmu obiektu wyniesie 34 tys. mkw. W ofercie galerii znajdzie się ponad 150 sklepów i punktów usługowych, m.in. supermarket, H&M, Helios, marki grupy LPP, CCC, Rossmann, Wrangler, Levi’s, McDonald’s i wiele innych. Klienci będą mieli do dyspozycji 850 miejsc parkingowych.

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus to firma deweloperska działająca na polskim rynku od ponad 20 lat i specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym. Obecnie firma realizuje dwie inwestycje o charakterze handlowym: Galerię S w Siedlcach oraz Galerię Jurowiecką w Białymstoku. Architektem obiektów jest firma Bulak Projekt. Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma Aspenn.