Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s

Rozpoczęła się budowa restauracji McDonald’s w Szczecinie. Wiosną tego roku nowy obiekt sieci zlokalizowany w pobliżu Centrum Handlowego Ster zostanie oddany do użytku.

McDonald’s, który powstaje w sąsiedztwie Centrum Handlowego Ster będzie ósmym obiektem sieci w Szczecinie. Zakończenie prac planowane jest na przełom kwietnia i maja.

– Centra handlowe to dla McDonald’s jeden z ważnych obszarów rozwoju sieci w Polsce – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska – Obecnie obejmuje ona 301 lokali, z czego kilkadziesiąt działa w takim właśnie otoczeniu. Mamy nadzieję, że nasza oferta trafi w oczekiwania także klientów Centrum Handlowego Ster.

Jak już informowaliśmy, w 2012 roku sieć McDonald’s uruchomiła 22 restauracje, a 6 kolejnych obiektów jest aktualnie w budowie.

Obecnie McDonald’s w Polsce ma 301 restauracji, w tym 169 prowadzonych na zasadzie franczyzy przez 58 licencjobiorców, 214 restauracji typu McDrive, 81 restauracji z opcją McCafé oraz 44 restauracje z opcją Gym’n’fun.