Wizualizacja CH Wzgórze

W rozbudowywanym Centrum Handlowym Wzgórze swój sklep otworzy marka Carpisa o powierzchni 100 mkw. oraz sieć stoisk Monumet9 o powierzchni 22 mkw.

Carpisa to włoski producent torebek oraz dodatków męskich i damskich. Marka istnieje od 2001 roku. Sieć posiada ponad 500 sklepów we Włoszech oraz innych krajach Europy i północnej Afryki. Od niedawna jest obecna także w Polsce.

Monument9 to sieć stoisk ze sprzętem i akcesoriami GSM.

CH Wzgórze będzie największym centrum handlowym na Pomorzu. Powierzchnia rozbudowanego Wzgórza wyniesie 70 tys. mkw. GLA. Znajdzie się tu 270 sklepów. Centrum zostanie otwarte w tym roku. Rozbudowywany obiekt jest wynajęty w ponad 85 proc., a większość pozostałej powierzchni handlowej jest zarezerwowana.

Wśród głównych najemców Wzgórza znajdą się m.in Grupy: Inditex i LPP; H&M, C&A, NewYorker, Kino Helios, Smyk, Empik, Simple, Orsay, Superpharm, Sephora, Douglas, Rossman, Tally Weijl, Cubus, City Sport, KappAhl, Duka, Kruk, Yes, Apart, Solar, Villeroy&Boch, Gino Rossi, Felina , CCC i Divers.

W strefie restauracyjnej i gastronomicznej CH Wzgórze znajdą się: KFC, Burger King, Pizza Hut, Grand Kebab, Wyspa Smaku, Mount Blanc, Tai Wok, Sushi Matsu, Coffee Heaven, Gelatomagia, Grycan, Subway i Salad Story.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz Jantar w Słupsku. Mayland planuje w najbliższych latach budowę kolejnych centrów handlowych.