Stephan Groht, założyciel i właściciel Grupy elbfonds

– We wrześniu ubiegłego roku miałem okazję uczestniczyć w Shopping Center Forum, podczas którego przeprowadziłem wiele ciekawych rozmów. Również nasz dział najmu oraz kierownicy projektów odbyli liczne rozmowy. Dlatego uważamy, że forum jest bardzo dobrym miejscem, w którym chcemy i będziemy brać udział także w przyszłości – powiedział Stephan Groht, założyciel i właściciel Grupy elbfonds.

Elbfonds Development podczas Shopping Center Forum 2013 Spring Edition będzie prezentował Galerię marcredo Głogów. Otwarcie tego obiektu planowane jest w połowie 2014 roku.

Galeria marcredo Głogów będzie miał około 23 tys. mkw. powierzchni najmu. Znajdą się w nim m.in. supermarket, sklep RTV AGD, sklep odzieżowe, restauracje i kawiarnie. Dla klientów będzie dostępny parking na 500 miejsc.

Elbfonds Development należy do elbfonds Estate GmbH. Jako firma działająca na polskim rynku wielkopowierzchniowych nieruchomości handlowych zajmuje się wszystkimi etapami budowy obiektów : począwszy od wyboru i zakupu odpowiednich gruntów pod nieruchomości handlowe, poprzez indywidualny rozwój obiektów, pozyskiwanie i opiekę nad najemcami, aż do przekazania w pełni zrealizowanej nieruchomości handlowej inwestorowi.

Galeria marcredo Głogów będzie jednym z kilkudziesięciu projektów prezentowanych na konferencji Shopping Center Forum 2013 Spring Edition, która odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum bierze udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.