Grzegorz Latała, dyrektor ds. komercjalizacji w Mayland Real Estate
Grzegorz Latała, dyrektor ds. komercjalizacji w Mayland Real Estate

Podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2013 zostanie zaprezentowany między innymi projekt Centrum Handlowego Wzgórze w Gdyni. Obiekt realizowany jest przez firmę Mayland Real Estate.

– Na tegorocznym Forum firma Mayland będzie prezentować między innymi gdyńskie Centrum Handlowe Wzgórze. Obiekt zostanie otwarty w tym roku, a proces komercjalizacji jest już na ukończeniu. Forum będzie doskonałą okazją, żeby ci, którzy jeszcze nie znają projektu, mogli się z nim zapoznać i podjąć decyzję czy chcą w nim uczestniczyć. Prace budowlane na terenie Centrum Handlowego Wzgórze w Gdyni przebiegają zgodnie z planem. Obecnie zakończono już najważniejsze prace związane z przebudową infrastruktury drogowej wokół obiektu. W najbliższych dniach zostanie również zamknięty stan surowy zewnętrzny obiektu. Wtedy też przystąpimy do prac związanych z wykończaniem wnętrz centrum handlowego – mówi Grzegorz Latała, dyrektor ds. komercjalizacji w Mayland Real Estate.

Po zakończeniu prac CH Wzgórze będzie największym centrum handlowym na Pomorzu. Powierzchnia rozbudowanego Wzgórza wyniesie 70 tys. mkw. GLA. Znajdzie się w nim 270 sklepów.

Wśród głównych najemców Wzgórza znajdą się m.in sklepy grup odzieżowych Inditex i LPP, a także sklepy sieici: H&M, C&A, NewYorker, Smyk, Empik, Simple, Orsay, Super-Pharm, Sephora, Douglas, Rossmann, Tally Weijl, Cubus, City Sport, KappAhl, Duka, W.Kruk, Yes, Apart, Solar, Villeroy&Boch, Gino Rossi, Felina, CCC czy kino Helios.

W strefie restauracyjnej i gastronomicznej CH Wzgórze znajdą się: KFC, Burger King, Pizza Hut, Grand Kebab, Wyspa Smaku, Mount Blanc, Tai Wok, Sushi Matsu, Coffee Heaven, Gelatomagia, Grycan, Subway i Salad Story.

Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Do firmy należy między innymi największe w Słupsku Centrum Handlowe Jantar.

CH Wzgórze będzie jednym z kilkudziesięciu projektów prezentowanych na konferencji Shopping Center Forum 2013 Spring Edition, która odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum bierze udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.