Dorota Wiaderek, dyrektor generalny Go Sport Polska
Dorota Wiaderek, dyrektor generalny Go Sport Polska

Stanowisko dyrektora generalnego w spółce Go Sport objęła Dorota Wiaderek. Dotychczas pełniła w firmie funkcję dyrektora operacyjnego. Dorota Wiaderek zdobywała doświadczenie zawodowe głównie w sektorze dystrybucji, między innymi zarządzając franczyzą Kosmetycznych Instytutów dr Irena Eris oraz przez ostatnie 3 lata jako dyrektor marki Dior w Polsce.

– Planowana zmiana w strategii będzie polegała na skupieniu się na szerszej grupie docelowej oraz zwiększeniu świadomości marki GO Sport. Stawiamy na sport, który jest dla nas pasją. Uważamy, że aktywność sportowa może być udziałem każdego bez względu na wiek. Naszą rolą – jako dystrybutora – jest udostępnienie wyspecjalizowanych marek oraz technologii  wszystkim sympatykom sportu. Dodatkowo, planujemy spełnić oczekiwania klientów, oferując atrakcyjne produkty pod markami własnymi w bardzo przystępnych cenach. Oczywiście jednocześnie dążymy do ulepszenia komfortu zakupów i to na każdym poziomie, bo nasz klient jest najważniejszy – powiedziała Dorota Wiaderek, dyrektor generalna GO Sport Polska.

Go Sport jest francuską grupą kapitałową zajmującą się dystrybucją artykułów sportowych. Działa ona w pięciu krajach – Francji, Belgii, Polsce, Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W sumie sieć skupia niespełna 350 sklepów. W Polsce Go Sport otworzył filię w 1998 roku. Obecnie posiada 25 sklepów, głównie w dużych miastach. W 2012 roku spółka uruchomiła sklep w Centrum Handlowym Port Łódź. Powierzchnia sklepu to ponad 1,4 mkw. z czego prawie 1,2 mkw. zajmuje powierzchnia handlowa.