Power 21
Power 21

Spółka Power 21 jest koncesjonowanym przedsiębiorstwem energetycznym zajmującym się dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej dla najemców w galeriach handlowych. Spółka działa od 2007 roku. Obecnie obsługuje ponad 400 kontraktów zarówno z lokalnymi najemcami, jak i z dużymi firmami sieciowymi w 13 obiektach handlowych w kraju.

– Staramy się wciąż podnosić jakość naszej obsługi. Zależy nam na tym, by nasi klienci mogli jak najwięcej zaoszczędzić na energii. Stale inwestujemy w najnowsze rozwiązania IT, ponieważ istotne jest to, by korzystać z nowoczesnych technologii. Właśnie zakupiliśmy specjalistyczny system do odczytu danych pomiarowo-rozliczeniowych – mówi Magdalena Walędziak, specjalista ds. marketingu w firmie Power 21.

Firma Power 21 działa na terenie następujących obiektów handlowych.: Galerii Askana i Centrum Handlowego Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim, Galerii Wisła w Płocku, Galerii Młyńska w Raciborzu oraz na terenie Centrum Handlowego Gemini Park w Bielsku-Białej.

– Usługi oferowane przez Power 21 zapewniają inwestorom podniesienie wartości nieruchomości oraz całkowite przejęcie ryzyka handlowego związanego z rozliczeniami z tytułu energii elektrycznej. Jednocześnie gwarantują najemcom dostęp do wolnego rynku – dodaje Magdalena Walędziak.

Firma Power 21 jest jednym z wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2013. Forum odbędzie się 7 marca tego roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum weźmie udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.