Centrum handlowe Atrium Reduta

W styczniu w warszawskim centrum handlowym Atrium Reduta został otwarty sklep z cygarami Traficco. Lokal o powierzchni 16,5 mkw. znajduje się na pierwszym piętrze galerii. Ponadto ostatnio do grona najemców Atrium Reduta dołączyły również: restauracja Subway, Cukiernia Sowa, Salad Story i sklep sportowy 4F.

Salon Traficco oferuje cygara pochodzące głównie z Nikaragui oraz Kuby. Dopełnieniem oferty są akcesoria cygarowe: obcinarki, humidory, cygarnice, popielniczki czy specjalne zapałki oraz zapalniczki. W salonie  stworzono właściwe warunki przechowywania cygar, w celu zachowania ich jakości oraz aromatu. W swoim asortymencie Traficco posiada również oryginalne kapelusze Panama.

Atrium to firma, która na rynku nieruchomości zajmuje się głównie inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej, zarządzaniem nimi i ich rozwojem. Grupa jest właścicielem 155 takich obiektów. Atrium działa przede wszystkim na terenie Polski, Republiki Czeskiej,  Słowacji i w Rosji. Firma jest obecna również na Węgrzech, w Rumunii, na Słowacji i Łotwie. Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest notowana na dwóch giełdach: wiedeńskiej i amsterdamskiej Euronext pod symbolem ATRS.

W Polsce Atrium posiada 21 działających centrów handlowych. W skład portfela firmy wchodzą  m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile, Atrium Plejada w Bytomiu oraz Atrium Mosty w Płocku. Łącznie spółka posiada w Polsce ok. 389 tys. mkw. powierzchni handlowej. Obecnie Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie.