Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce
Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce

W rozmowie z redakcją Retailnet.pl Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us w Polsce potwierdził, że firma planuje kilka otwarć sklepów sieci w większych miastach Polski.

– Podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2013 będziemy przyglądać się głównie nowym obiektom handlowym, które są już w trakcie budowy lub będą powstawać na terenie kraju – mówi Wojciech Czernek, dyrektor zarządzający Toys”R”Us. – Nasza sieć obecnie posiada trzy salony, ale w 2013 roku planujemy poszerzyć nasz stan posiadania o kolejne lokalizacje. Forum to dobre miejsce, by pozyskać nowe informacje o rynku retail w naszym kraju.

Toys”R”Us Poland sp. z o.o. jest właścicielem sieci sklepów Toys”R”Us w Polsce. Obecnie w kraju działają trzy salony marki: w Centrum Handlowym Auchan w Gdańsku (ok. 2 tys. mkw. pow.), w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie (ok. 2 tys. mkw. pow.) oraz w Centrum Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie (ok. 1,3 tys. mkw. pow.).

Przedstawiciele firmy Toys”R”Us będą uczestnikami konferencji Shopping Center Forum 2013 Spring Edition, która odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum bierze udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.