Sklep sieci Jysk
Sklep sieci Jysk

Obecnie w kraju w ramach sieci Jysk działają 144 sklepy. W minionym 2012 roku uruchomiono 9. Na ten rok zaplanowano otwarcie około 15 nowych salonów o średniej powierzchni  ok. 1,1 tys. mkw. każdy. Co oznacza, że sieci przybędzie dodatkowych ponad 16 tys. mkw. powierzchni handlowej.

– Łącznie zamierzamy otworzyć około 15 nowych salonów, które będą zlokalizowane zarówno w centrach handlowych jak i przy ulicach handlowych  – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Jacek Wasilewski, dyrektor ds. rozwoju Jysk Polska sp. z o.o.

W pierwszych dwóch kwartałach 2013 roku spółka zaplanowała otwarcia m.in. w Gliwicach w CH Europa Centralna, Galerii Sfera w Bielsku Białej, retail parku w Grudziądzu należącym do spółki Rank Progress, a także w Kole i Łomży.

Spółka otwiera sklepy na terenie całego kraju. Salony Jysk już działają we wszystkich większych miastach Polski, obecnie powstają w mniejszych, powyżej 25 tys. mieszkańców. Spółka jest zainteresowana zarówno udziałem w nowych projektach, jak i najmem powierzchni w obiektach już funkcjonujących.

Więcej o ekspansji sieci Jysk na Shopping Center Forum 2013 Spring Edition. Tegoroczna edycja odbędzie się 7 marca w Hotelu Hilton w Warszawie. W spotkaniu weźmie udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl