Salon Almi Decor

ADe Line SA, firma zarządzająca siecią sklepów AlmiDecor obecnie posiada 40 salonów AlmiDecor, z czego 35 znajduje się w Polsce, 3 w Pradze i 2 w Wilnie.

Spółka poinformowała ostatnio o zakończeniu działalności operacyjnej marki Flo. Po zamknięciu sklepów Flo, spółka zamierza skoncentrować swoją działalność tylko na salonach AlmiDecor, pozostawiając sklepy rentowne, położone w prestiżowych lokalizacjach. Obecnie prowadzone są rozmowy z wynajmującymi dotyczące zamknięć sklepów sieci Flo i nierentownych salonów AlmiDecor.

Przedstawiciele właściciela sieci AlmiDecor będą obecni podczas Shopping Center Forum Spring Edition. Forum odbędzie się 7 marca 2013 roku w warszawskim hotelu Hilton.

W minionym roku spółka ADe Line wprowadziła nowy koncept salonów w wersji Premium Store. Swoją działalność do tej pory rozpoczęły dwa salony w tym koncepcie – w warszawskich Złotych Tarasach oraz Starym Browarze w Poznaniu. Sklepy w wersji Premium Store zostały stworzone z myślą o klientach szukających oryginalnych koncepcji wzorniczych i bogatego asortymentu. Klienci mogą tam zasięgać doradztwa stylistów oraz architektów wnętrz.

Salony AlmiDecor znajdują się w centrach handlowych w całej Polsce. Do tej pory otwarto ich łącznie ponad 40. W sieci salonów AlmiDecor znaleźć można wyposażenie do domu: meble, tekstylia, tapety, oświetlenie, zastawę stołową, przedmioty dekoracyjne i wiele innych.

Więcej informacji na temat najemców biorących udział w Shopping Center Forum 2013 Spring Edition na stronie scf.retailnet.pl