Centrum handlowe
Centrum handlowe

BNP Paribas Real Estate nawiązało współpracę z firmą Roberston. Nowi partnerzy będą się wspierać w kompleksowych działaniach z zakresu transakcji, wyceny i doradztwa na węgierskim rynku nieruchomości handlowo-usługowych oraz biurowych.

– Biorąc pod uwagę wymagania międzynarodowych klientów zdecydowaliśmy się rozszerzyć dotychczasową ofertę usług BNP Paribas Real Estate. Partnerstwo z funkcjonującym wiele lat na lokalnym rynku Roberstonem daje nam właśnie taką możliwość – mówi Bernard Blanco, dyrektor departamentu ds. międzynarodowych BNP Paribas Real Estate.

– Rozpoznawalna marka BNP Paribas Real Estate jest gwarancją wysokiej jakości usług dla klientów. Wierzymy, że współpraca przyczyni się do wzmocnienia pozycji obu firm na węgierskim rynku i pozwoli na dalszy rozwoju – twierdzi Robert Tilki, MRICS i dyrektor zarządzający Robertson.

BNP Paribas Real Estate na rynku węgierskim jest obecne od 2010 roku. Robertson, powstał w 1999 roku i należy do największych firm z sektora nieruchomości w kraju. Firma zatrudnia ok. 20 osób, współpracując z markami takimi jak Puma, Gillette i Manpower.

BNP Paribas Real Estate jest międzynarodową firmą działającą w sektorze nieruchomości. Firma oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, które obejmują cały cykl prosperowania nieruchomości: property development, transaction, consulting, valuation, property management i investment management. Firma jest obecna w 30 krajach (15 w pełni posiadanych spółek zależnych i 16 partnerów) w Europie, Indiach i na Środkowym Wschodzie. W ramach property management BNP Paribas Real Estate zarządza 32 milionami mkw. powierzchni w czternastu krajach. Na całym świecie zatrudnia 3400 pracowników w blisko 150 placówkach. BNP Paribas Real Estate jest częścią grupy BNP Paribas.