Magnolia Park
Magnolia Park

Na wiosnę przyszłego roku w centrum handlowym Magnolia Park zostanie otwarty sklep sportowej sieci Decathlon. Master Management Group, firma zarządzająca centrum, podpisała z siecią umowę najmu na lokal o powierzchni 3355 mkw.

Decathlon to sieć sklepów sportowych, które oferują sprzęt, odzież i akcesoria do ponad 70 dyscyplin sportu. Oprócz szerokiej oferty, sieć zapewnia korzystne ceny oraz pomoc sprzedawców, którzy są pasjonatami sportu. Decathlon w Magnolia Park będzie już trzecim sklepem tej sieci we Wrocławiu.

– Notowane przez nas rekordowe wyniki odwiedzalności oraz starannie dobrana oferta marek przekładają się na ogromne zainteresowanie obiektem ze strony nowych najemców. Decathlon, marka która wybiera zazwyczaj niezależne, najlepsze lokalizacje w miastach, zdecydowała się na otwarcie nowego lokalu w strefie sportowo-rekreacyjnej Magnolia Park – mówi Michał Masztakowski, dyrektor ds. leasingu i rozwoju Master Management Group.

– Cieszy nas również fakt, że obecnie jesteśmy już na zaawansowanym etapie komercjalizacji rozbudowywanej części Magnolii. Nowe marki, jakie wprowadzimy na wrocławski rynek, na pewno spotkają się z dużym zainteresowaniem jego mieszkańców – dodaje Michał Masztakowski.

W ramach prowadzonej rozbudowy Magnolia Park powiększy się o ok. 20 tys. mkw. powierzchni handlowej, dzięki czemu centrum będzie miało łącznie niemal 100 tys. mkw. Nowa część Magnolii będzie gotowa na wiosnę 2014 roku.

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa wynosi obecnie 77595 mkw., a dalsze inwestycje są właśnie realizowane. Wśród najemców centrum znajduje się około 230 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje kino i salę zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani klienci mogą korzystać z ponad 3000 miejsc parkingowych.

Magnolia Park należy do portfela King’s Street Retail, platformy grupującej wysokiej jakości polskie centra handlowe. Właścicielem King’s Street Retail jest Blackstone, który także zarządza jego aktywami. Od października 2011 roku za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Master Management Group.

Master Management Group jest firmą zarządzającą i inwestującą w nieruchomości handlowe, która obecnie zarządza łącznie ponad 370 tys. mkw. powierzchni handlowej.