Salon Lancerto

Uczestnikiem wiosennej edycji Shopping Center Forum 2013 będzie Tomasz Ciąpała, wiceprezes ds. strategii Lancerto SA. – Podczas forum będziemy prowadzić rozmowy, a także przyglądać się projektom galerii handlowych.

– Według naszego modelu biznesowego sklepy Lancerto otwieramy w miastach od 100 tys. mieszkańców. W 2013 roku planujemy dalszy rozwój sieci Lancerto. Obecnie prowadzimy kilka rozmów z developerami odnośnie uruchomienia nowych salonów.

– Najbliższe otwarcie salonu Lancerto planowane jest w marcu w Factory Warszawa Annopol – dodał Tomasz Ciąpała.

Lancerto należąca do Lancerto SA to polska marka odzieżowa specjalizująca się w produkcji oraz dystrybucji klasycznej mody męskiej. Firma powstała w 2007 roku. Lancerto zatrudnia blisko 300 osób, z czego 200 pracowników to krawcy. Kolekcje Lancerto sprzedawane są nie tylko w Polsce, ale także na Litwie, Łotwie oraz w Estonii. Salony Lancerto oferują pełen asortyment mody męskiej: garnitury, smokingi, marynarki, spodnie, buty, kurtki, swetry, paski, spinki, szale, parasole, akcesoria ślubne (kamizelki i muszniki).

W 2012 roku firma Lancerto poszerzyła sieć o kilka punktów w galeriach handlowych m.in.: w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim, Galerii Echo Kielce, czy w Outlet Park Szczecin. Obecnie działa 26 salonów Lancerto.

Shopping Center Forum 2013 Spring Edition odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum weźmie udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.