Power 21
Power 21

Spółka Power 21 jest koncesjonowanym przedsiębiorstwem energetycznym zajmującym się dystrybucją i sprzedażą energii elektrycznej dla najemców w galeriach handlowych. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymogom ekologicznym firma Power 21 planuje w ciągu najbliższych dwóch lat zainwestować w energetykę odnawialną.

– Na początku planujemy inwestycje w panele fotowoltaiczne montowane na dachach obiektów handlowych, dzięki którym będzie można pozyskiwać energię w sposób przyjazny środowisku, a także oszczędny – mówi w rozmowie z portalem Retailnet Magdalena Walędziak, specjalista ds. marketingu w firmie Power 21.

– W dłuższej perspektywie rozważamy inwestycje w farmy fotowoltaiczne. Spółka niedawno odbyła w tej sprawie spotkanie z potencjalnym zagranicznym inwestorem – dodaje.

Fotowoltaika to technologia, która umożliwia przemianę światła słonecznego bezpośrednio na energię elektryczną i jest jedną z najbardziej innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska.

Spółka Power 21 działa od 2007 roku. Obecnie obsługuje ponad 400 kontraktów zawartych zarówno z lokalnymi najemcami, jak i z dużymi firmami sieciowymi w 13 obiektach handlowych w kraju.

Firma Power 21 jest jednym z wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę podczas wiosennej edycji Shopping Center Forum 2013. Forum odbędzie się 7 marca tego roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum weźmie udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.