Komputronik
Komputronik

Spółka Komputronik otworzyła salon firmowy w Centrum Handlowym Warszawa Wileńska. Sklep o powierzchni prawie 120 mkw. znalazł się na parterze przy wejściu od ulicy Białostockiej.

Komputronik posiada obecnie 39 salonów własnych działających w centrach handlowych w Polsce. Ogółem sieć sprzedaży Komputronik składa się z ponad 220 salonów (własne, partnerskie, franczyzowe i agencyjne).

Najnowszy salon Komputronik prezentuje odświeżony wizerunek firmy, która postawiła na wyraźniejszą ekspozycję produktów. Centralnym elementem salonu jest wyspa na której wyeksponowane zostały produkty. Meble zostały wyposażone w specjalny system „space wall”, który umożliwia wygodną i bezpieczną ekspozycję towaru w zależności od asortymentu.

Pierwsze tego typu zmiany w wystroju salonów wprowadzono w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Spotkały się one z pozytywnym odbiorem klientów, dlatego będą one powielane w kolejnych salonach.

– Chcemy, żeby nasi klienci mogli w swobodny sposób zapoznać się z nowościami technologicznymi, przetestować je na miejscu oraz wybrać, przy wsparciu naszych doradców, najbardziej odpowiednie dla siebie rozwiązania. Nowa aranżacja naszych salonów umożliwia nam również lepszą prezentację produktów, dzięki czemu będziemy w stanie dużo efektywniej promować nowości oraz ciekawe rozwiązania technologiczne, na które będziemy chcieli zwrócić uwagę klientów – mówi Wojciech Buczkowski, prezes zarządu Komputronik SA.

– Pracujemy również nad naszym nowym, unikatowym na skalę polską projektem, czyli salonem Komputronik Megastore, który będzie wielofunkcyjnym centrum nowoczesnych technologii. Myślę, że już w niedługim czasie będziemy mogli przekazać więcej szczegółów na ten temat – dodaje Wojciech Buczkowski.