NoVa Park
NoVa Park

W styczniu 2013 roku gorzowskie centrum handlowe NoVa Park zyskało nowego najemcę – markę odzieżową Sinsay. To jeden z pierwszych sklepów najnowszego brandu firmy LPP SA w województwie lubuskim. Otwarcie salonu zaplanowane jest na koniec marca 2013 roku.

Sinsay to najnowsza marka spółki LPP. Pierwsze sklepy brandu zostaną otwarte 1 marca 2013 roku. Kolekcja Sinsay skierowana jest do nastolatek i młodych kobiet w wieku 15-24 lat.

– Podpisanie kolejnej umowy z firmą LPP SA to dowód na to, że centrum handlowe NoVa Park jest interesującym miejscem dla najemców. Systematyczne poszerzanie oferty modowej naszego obiektu o marki nieobecne na rynku lokalnym to sposób na wyróżnienie się wśród konkurencji, a także odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Jesteśmy pewni, że propozycje Sinsay przypadną do gustu niejednej modnej nastolatce – mówi Joanna Bagińska, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Salon Sinsay zajmie powierzchnię prawie 279 mkw. i zlokalizowany będzie na poziomie 0, w sąsiedztwie wejścia do centrum od strony ronda św. Jerzego.

NoVa Park to centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego otwarcie miało miejsce w kwietniu 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak: H&M, Intersport, Lindex, KFC, Pure, Smyk, Sephora czy W.Kruk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska SA.