Wojas

W pierwszych dniach lutego zostanie otwarty w Łodzi salon sieci obuwniczej Wojas. Nowy sklep znajdzie się w Galerii Łódzkiej. Będzie to już piąty punkt handlowy marki Wojas w tym mieście i siódmy w województwie łódzkim.

Salon firmowy Wojas w Galerii Łódzkiej ma się wyróżniać jasną kolorystyką wnętrza i przestrzennym układem mebli, dzięki którym zakupy mają stać się bardziej wygodne.

Założona w 1990 roku firma Wojas to jeden z największych polskich producentów obuwia i właściciel sieci sklepów tej marki. Detaliczna sieć sprzedaży liczy 132 sklepy w Polsce, 9 na Słowacji oraz 1 na Ukrainie.

W ostatnim czasie otwarto trzy nowe punkty sprzedaży m.in. w szczecińskiej Galerii Kaskada, CH Auchan Łomianki oraz w Galerii Olimpia w Bełchatowie. Pod koniec roku zmodernizowano sklep w Centrum Handlowym Korona we Wrocławiu oraz zmieniono jego lokalizację.

Galeria Łódzka istnieje od 2002 roku. Obiekt usytuowany jest przy Al. Piłsudskiego w Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie najsłynniejszej ulicy Łodzi – Piotrkowskiej.

Centrum ma 45 tys. mkw. powierzchni. Na trzech kondygnacjach znajduje się około 160 sklepów, butików, kawiarni i restauracji. Operatorem spożywczym jest sieć Tesco. Połączony z pasażem czteropiętrowy, zadaszony parking może pomieścić 1,4 tys. samochodów.