Butik Swiss

– W 2013 roku planujemy uruchomić osiem butików sieci Swiss w galeriach i centrach handlowych. Przede wszystkim butiki będą lokalizowane w dużych miastach. Najbliższe otwarcia zaplanowaliśmy w Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach oraz w Galerii Veneda w Łomży – powiedział portalowi Retailnet.pl  Zbigniew Bieńkowski, manager ds. rozwoju sieci Swiss.

– W zeszłym roku otworzyliśmy dziewięć butików oraz zamknęliśmy dwa nierentowne. Obecnie w ramach sieci Swiss funkcjonuje 76 butików własnych.

PHU Jubiler sp. z o.o. jest właścicielem sieci butików Swiss, które oferują zegarki i biżuterię. Sklepy są zlokalizowane w najlepszych centrach handlowych w Polsce. Pierwszy butik został uruchomiony w 1999 roku w CH Promenada w Warszawie. W 2012 roku uruchomiono sklepy m.in.: w Galerii Alfa Grudziądz, Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim, w Galerii Rzeszów. Średnia powierzchnia lokalu sieci wynosi 30 mkw.

Spółka w lutym 2011 roku uruchomiła sklep internetowy www.swiss.com.pl. W e-sklepie zamówiony produkt wysyłany jest do klienta bezpłatnie. Przesyłka jest dostarczana w ciągu 3 dni. Klient również może odbierać towar osobiście w jednym z 76 sklepów Swiss.

W portofolio sklepów znajduje się prawie 10 marek biżuterii oraz 30 marek zegarków m.in. Fossil, Diesel, Citizen, Tissot, Calvin Klein, Emporio Armani, Swatch, Certina, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Festina, Atlantic, Kenneth Cole, Michael Kors, Casio  i Timex.