Sklep Ski Team

W 2013 roku planujemy kolejne otwarcia sklepów Ski Team. Przyjęta przez spółkę strategia rozwoju sieci będzie dynamiczniejsza niż w poprzednim roku – powiedział portalowi Retailnet Cezary Brak, dyrektor działu IT i marketingu Ski Team sp. z o.o. – Sklepy zamierzamy lokalizować w galeriach, parkach handlowych, a także przy ulicach.

– Pierwszy sklep otworzymy w centrum handlowym Europa Centralna w Gliwicach. Zajmie on lokal o powierzchni 2,1 tys. metrów kwadratowych.

– Ponadto będziemy rozwijać sklep internetowy. W zeszłym roku sprzedaż produktów w e-sklepie była porównywalna do sprzedaży w mniejszych sklepach stacjonarnych Ski Team.

Salony Ski Team należą do Ski Team sp. z o.o. W asortymencie firmy znajdują się: odzież,  sprzęt narciarski i snowboardowy oraz rowery i akcesoria turystyczne. Ski Team oferuje sprzęt i produkty znanych oraz renomowanych marek. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 12 sklepów m.in.: w CH 3 Stawy w Katowicach, Futura Park Kraków, Outlet Fashion House Centre w Piasecznie Ostatnio otwarty sklep o powierzchni 500 mkw. znajduje się w Parku Handlowym Matarnia w Gdańsku.

Ski Team poza sprzedażą w placówkach stacjonarnych umożliwia także zakupy za pośrednictwem sklepu internetowego. E-sklep funkcjonuje od 1,5 roku.