Natalia Pradelska Country Leasing Director
Natalia Pradelska Country Leasing Director

Z początkiem lutego 2013 roku TriGranit Management powołał na stanowisko Country Leasing Director Natalię Pradelską. Będzie ona zarządzała polskim działem leasingu i będzie odpowiedzialna za kształtowanie polityki najmu we wszystkich centrach handlowych zarządzanych przez TGM w Polsce.

W TriGranit Management Natalia Pradelska przejmie odpowiedzialność za komercjalizację Poznań City Center oraz rekomercjalizację Bonarka City Center. Będzie też zarządzać polskim działem najmu TGM przygotowując go na wyzwania związane z poszerzaniem portfolio projektów zarządzanych przez firmę w Polsce.

Natalia Pradelska posiada bogate doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych zdobyte w pracy dla takich firm jak CBRE, DTZ czy Unibail Rodamco. Pracowała również w WR Consulting Polska oraz Sisim Polska, włoskich firm doradczych działających na rynku nieruchomości handlowych.

Natalia Pradelska jest absolwentką Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny) oraz Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie, gdzie ukończyła studia podyplomowe na kierunku pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

TriGranit Management to organicznie rozwijająca się agencja specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.