Iwona Kossmann
Iwona Kossmann

Autorką i właścicielką nowej marki ubrań kobiecych Kossmann jest Iwona Kossmann, do października 2011 r. prezes zarządu spółki Bonnier Business Polska, wcześniej prezes Deni Cler SA.

Marka Kossmann oferować będzie ubrania i akcesoria dla aktywnych kobiet.

– Stworzenie marki ubrań dedykowanej kobietom biznesu było moim marzeniem od wielu lat. Marka Kossmann to przede wszystkim efekt moich 20-letnich doświadczeń zawodowych. Stworzyłam ją z myślą o aktywnych zawodowo kobietach, poszukujących modnych, nowoczesnych strojów stworzonych w zgodzie z etykietą biznesu. Chcę zaoferować dostępny luksus, gotowe rozwiązania, zadbać o komfort i wygląd klientek od stóp do głów. Stawiam przede wszystkim na najwyższej jakości materiały i świetne wykończenie. Istotnym elementem oferty jest atrakcyjna cena. Najwyższej klasie ubrań towarzyszyć będzie wysoka jakość obsługi. Pierwszy butik otwieram 1 marca w Galerii Mokotów w Warszawie  – mówi Iwona Kossmann, autorka i właścicielka nowej marki.

Firma Kossmann Fashion sp. z o.o.  została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym 31 stycznia 2013 roku. Przedstawiciele spółki nie zdradzają na razie szczegółów dotyczących planów ekspansji sieci. Jak dowiedziała się redakcja portalu Retailnet, więcej o koncepcji sieci sklepów będzie można się dowiedzieć po otwarciu pierwszego pilotażowego butiku w Galerii Mokotów.

Za działania towarzyszące wprowadzeniu na rynek nowej marki ubrań kobiecych Kossmann jest odpowiedzialna agencja BC MFD Media Communications, która współpracowała już m.in. z takimi sieciami jak Reserved, Bulgari, Gucci, Polpharma.