CH Millenium Hall
CH Millenium Hall

Firma LPP SA zdecydowała się na powiększenie powierzchni salonu Mohito w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie. Salon będzie powiększony z 300 mkw. na 500 mkw. i zostanie przeniesiony na poziom 1.

Jak poinformowali właściciele obiektu, jednym z powodów powiększenia salonu  jest konieczność zaprezentowania marki Mohito na większej powierzchni, dzięki czemu klientki będą mogły zapoznać się z pełną ofertą asortymentową w lepiej zaaranżowanych wnętrzach. Powiększona przestrzeń, w opinii zarządu, znacząco wpłynie na zwiększenie ruchu w salonie.

Millenium Hall to pierwsze regionalne centrum kulturalno-handlowe na Podkarpaciu. Powierzchnia centrum to ponad 56 tys. mkw. (GLA), na której znajduje się ponad 200 sklepów. Deweloperem projektu jest spółka Develop Investment.

Główni najemcy to: marki grupy Inditex (Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Massimo Dutti), H&M, marki grupy LPP (Reserved, Cropp Town, Mohito, House), Max Mara Weekend, Toys”R”US, Media Expert, Multikino, Piotr i Paweł oraz Stowarzyszenie Siemacha.