Galeria Sfera
Galeria Sfera

Sieć Carry oferująca ubrania oraz dodatki skierowane do kobiet i mężczyzn w każdym przedziale wiekowym w kwietniu tego roku otworzy nowy salon sprzedaży w Galerii Sfera w Bielsku- Białej.

Sklep Carry będzie mieścił się na pierwszym piętrze w galerii II w lokalu o powierzchni 600 mkw. W salonach Carry oferowane będą wszystkie części garderoby, od obuwia, po biżuterię i dodatki.

Cechą charakterystyczną salonów Carry jest ścisły podział na część męską sklepu oraz część damską. Do tego wśród oferowanych produktów panuje charakterystyczny porządek, gdyż są one ułożone według klucza kolorystycznego.

Carry jest marką polską, powstałą w 2000 roku, która w kraju posiada ponad 80 salonów. Otwarcie bielskiego salonu Carry jest ważnym etapem w procesie dynamicznej rekomercjalizacji Galerii Sfera.

W pierwszym półroczu w Galerii Sfera swoje salony otworzą również takie marki, jak: Jysk, Ziaja czy Malou.

Galeria Sfera to kompleks składający się między innymi z galerii handlowej z ofertą 250 sklepów, biurowca, hotelu Qubus, 25 kawiarni i restauracji, kina z 7 salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką. Ponadto na dachu Galerii znajduje się część mieszkalna złożona z apartamentów z zielonymi tarasami. Galeria oferuje największy w mieście parking na 2, 2 tys. samochodów. Obiekt znajduje się przy ulicy Mostowej w Bielsku Białej. Należy do spółki Bielsko Business Center.