Vendo Park Nysa
Vendo Park Nysa

Trei Real Estate rozpoczął inwestycję przy ulicy Piłsudskiego w Nysie. Vendo Park powstaje w sąsiedztwie istniejącego już marketu Kaufland. Będzie miał około 9 tys. mkw. powierzchni najmu.

Przekazanie placu budowy generalnemu wykonawcy – firmie Budrem  sp. z o.o. sp. k. z Ostrowa Wielkopolskiego nastąpiło w listopadzie ubiegłego roku. Obecnie prowadzone są prace ziemne. Projekt zakłada powstanie jednokondygnacyjnego budynku z parkingiem na około 300 miejsc postojowych.

– Planowany termin zakończenia budowy to październik 2013 roku. Obiekt jest obecnie wynajęty w około 70 proc. Docelowo w obiekcie znajdzie się około 20 sklepów i punktów handlowo – usługowych.  Aktualnie finalizujemy rozmowy z ostatnimi najemcami  – powiedział w rozmowie z portalem Retailnet Michał Małecki, Leasing Manager Trei Real Estate.

Za komercjalizację parku handlowego odpowiada spółka Vertano. Do tej pory podpisano już umowy najmu z sieciami Lidl, RTV Euro AGD, Martes Sport, Rossmann, Euro-Apteka, Deichmann oraz z Grupą LPP ( Mohito, House, Reserved, Cropp).

Trei Real Estate to działający w siedmiu krajach europejskich deweloper i inwestor z siedzibą główną w Mülheim an der Ruhr w Niemczech. Obecnie firma zarządza portfelem ponad 500 nieruchomości z branży handlowej, logistycznej, hotelowej, mieszkaniowej oraz biurowej. Główne zadania ekspansji w Polsce skierowane są na budowę parków handlowych o nazwie Vendo Park w atrakcyjnych i dobrze skomunikowanych lokalizacjach. Trei Real Estate działa w Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji, Austrii, Portugalii i na Węgrzech.