Galeria Słoneczna w Radomiu

Księgarnia Notabene zajęła powierzchnię 143 mkw. na parterze Galerii Słonecznej w Radomiu.

Firma Notabene zadebiutowała na polskim rynku w 1996 roku. Swoje korzenie wywodzi z norweskiej sieci księgarskiej. W Polsce na wciąż rozwijającą się sieć składa się 10 salonów zlokalizowanych w największych miastach. Księgarnie należące do Notabene Polska sp. z .o.o. znajdują się m.in. w CH Klif w Gdyni i Warszawie, Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu, Galerii Łódzkiej, Galerii Krakowskiej, Galerii Bałtyckiej w Gdańsku , CH Solaris w Opolu oraz CH Alma w Sopocie.

W księgarni Notabene można znaleźć nie tylko książki, ale także rodzaju artykuły biurowe, gry, kartki okolicznościowe oraz artykuły szkolne.

Galeria Słoneczna mieści się w samym centrum Radomia i jest częścią 10-hektarowego kompleksu rozrywkowo-mieszkalno-handlowego, który obejmuje również Aquapark, klub fitness Life, kompleks saun SaunaKlub, osiedle mieszkaniowe, sezonowe lodowisko oraz park – z placami zabaw dla dzieci, amfiteatrem mieszczącym 400 widzów i licznymi ścieżkami rowerowymi. W radomskim centrum handlowym mieszczą się takie marki jak Multikino, H&M, C&A, Zara, TK Maxx, KappAhl, New Yorker, Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Intersport, MarcPol, RTV Euro AGD, Pompo, Matras, Deichmann, CCC, Sephora, Douglas, Apart, Pandora, Pizza Hut, Burger King i KFC.

Obiekt należy do AIG/Lincoln Polska. Powierzchnia najmu centrum handlowego to 42 tys. mkw. Parking  może pomieścić 1,2 tys. samochodów.