Salon Inglot
Salon Inglot

Uczestnikami Shopping Center Forum 2013 Spring Edition będą między innymi przedstawiciele firmy kosmetycznej Inglot.

Zbigniew Niziński, wiceprezes zarządu ds. finansów Inglot w rozmowie z redakcją Retailnet stwierdził, że głównym celem wizyty na Forum będzie obserwacja krajowego rynku centrów handlowych. Zdaniem przedstawiciela firmy Inglot od dłuższego czas widać w naszym kraju skutki kryzysu. Klienci wydają na zakupy znacznie mniej pieniędzy niż w latach ubiegłych.

Zbigniew Niziński podczas Forum przede wszystkim skupi się na obserwacji  nowych centrów handlowych, których budowa już się rozpoczęła.

Zdaniem wiceprezesa zarządu ds. finansów Inglot, wielu inwestorów zapowiada budowę dużych galerii handlowych, po czym inwestycje te nie dochodzą do skutku. Niektórzy deweloperzy informują o realizacji obiektów nie posiadając nawet pozwoleń na budowę.

Forum ma być też okazją dla firmy Inglot do spotkania i ewentualnego nawiązania współpracy z przedstawicielami najemców i inwestorów.

Shopping Center Forum 2013 Spring Edition odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum weźmie udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.